zoeken

Het college van burgemeester en schepenen is het uitvoerend orgaan van het gemeentebestuur en staat in voor het dagelijks bestuur. Het college vergadert wekelijks op maandagavond.  

Patrick Vandijck - burgemeester 

Dorpsplein 18/112 - 3470 Kortenaken
Tel.: 011 58 62 73 - Gsm: 0472 10 27 19
E-mail: patrick.vandijck@kortenaken.be

Bevoegdheden:

Wettelijke bevoegdheden (politie, brandweer, rampenbestrijding, algemene coördinatie), ambtenaar van burgerlijke stand en bevolking, autonoom gemeentebedrijf, economie en middenstandsbeleid, financiën en begroting, interne en externe relaties, mobiliteit en verkeersveiligheid, plattelandsbeleid, rechtszaken, overheidsopdrachten.

Zitdagen: 

  • enkel op afspraak en steeds bereikbaar op GSM  
Patrick Vandijck

Niels Willems - eerste schepen 

Dorpsplein 28/1 - 3470 Kortenaken
E-mail: niels.willems@kortenaken.be
Gsm:0476 09 98 04
 
Bevoegdheden:
Ruimtelijke ordening en planning, GIS, huisvesting, monumenten en landschappen, erfgoed, inspraak, jeugd, personeel, muziekacademie,toerisme
 

Zitdag:

maandagavond tussen 18 en 20 uur en op afspraak  

Betty Geysenbergs - tweede schepen 

Zandrodestraat 27A - 3470 Kortenaken
Gsm: 0494 21 81 78
E-mail: betty.geysenbergs@kortenaken.be

Bevoegdheden:
Investeringen en nutsvoorzieningen, GROSK (Noord-Zuid).

Zitdag:

maandagavond tussen 18 en 20 uur en op afspraak

Betty Geysenbergs

Nancy Maris - derde schepen 

Hoekstraat 17 - 3470 Kortenaken
Gsm: 0496 20 94 35
E-mail: Nancy.maris@kortenaken.be
 
Bevoegdheden:

Sport, onderwijs, kinderopvang, ICT, erediensten, communicatie, tewerkstelling, bibliotheek.

Zitdag:

maandagavond van 18 tot 20 uur en op afspraak

Nancy Maris

Josette Vanlaer - vierde schepen 

Plugestraat 6 - 3470 Ransberg
Gsm: 0473 93 44 83
E-mail: josette.vanlaer@kortenaken.be

Bevoegdheden:
Feestelijkheden, cultuur, landbouw, milieu, begraafplaatsen. 

Zitdag:

maandagavond tussen 19 en 20 uur en op afspraak

 

Josette Vanlaer

Camiel Bouvin - OCMW-voorzitter 

Putstraat 33 - 3470 Stok-Ransberg
Gsm: 0495 33 98 75
E-mail: camiel.bouvin@kortenaken.be
 
Bevoegdheden:

OCMW-voorzitter, senioren, sociale zaken, gelijke kansen.

Zitdag:

Op afspraak in het OCMW Miskom-Dorp te Miskom

Camiel Bouvin